MVE35VC151MH10TP
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MVE35VC151MH10TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MVE35VC151MH10TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MVE35VC151MH10TP fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6668 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series MVE Ripple Current @ maiztasuna baxua 260mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.768 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1.768 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose