MVA35VC331MJ10TP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MVA35VC331MJ10TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD
Fitxak: MVA35VC331MJ10TP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MVA35VC331MJ10TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MVA35VC331MJ10TP fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3800 pcs Datuen fitxa MVA35VC331MJ10TP.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series MVA Ripple Current @ maiztasuna baxua 360mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 703 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 703 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose