MVA25VC331MH10TP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MVA25VC331MH10TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Fitxak: MVA25VC331MH10TP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MVA25VC331MH10TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MVA25VC331MH10TP fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6350 pcs Datuen fitxa MVA25VC331MH10TP.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series MVA Ripple Current @ maiztasuna baxua 300mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 804 mOhm @ 120Hz Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 804 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose