MVA16VC151MF80TP
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MVA16VC151MF80TP
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD
Fitxak: MVA16VC151MF80TP.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
MVA16VC151MF80TPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MVA16VC151MF80TP fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4120 pcs Datuen fitxa MVA16VC151MF80TP.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series MVA Ripple Current @ maiztasuna baxua 110mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial, Can - SMD
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.303" (7.70mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.873 Ohm @ 120Hz Deskribapen zehatza 150µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2.873 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 150µF eskaerak General Purpose