KMG25VB331M8X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG25VB331M8X11LL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMG25VB331M8X11LL
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KMG25VB331M8X11LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMG25VB331M8X11LL fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3661 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series KMG Ripple Current @ maiztasuna baxua 310mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 465mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.453" (11.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 804 mOhm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 804 mOhm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF