KMG10VB331M6X11LL
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
KMG10VB331M6X11LL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KMG10VB331M6X11LL
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KMG10VB331M6X11LLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KMG10VB331M6X11LL fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3230 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series KMG Ripple Current @ maiztasuna baxua 200mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 300mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.205 Ohm @ 120Hz
Deskribapen zehatza 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1.205 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF