ERWF401LGC472MDF5M
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: ERWF401LGC472MDF5M
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW
Fitxak: ERWF401LGC472MDF5M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
ERWF401LGC472MDF5Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia ERWF401LGC472MDF5M fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 400V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2294 pcs Datuen fitxa ERWF401LGC472MDF5M.pdf
Tentsioaren balioa 400V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.500" Dia (63.50mm)
Series RWF Ripple Current @ maiztasuna baxua 15.2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 21.28A @ 3kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals Beste izenak 565-4248
ERWF401LGC472MDF5M-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 5000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 1.102" (28.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 6.102" (155.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 4700µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 5000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 4700µF