EMZA250ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMZA250ADA331MHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMZA250ADA331MHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Fitxak: EMZA250ADA331MHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
EMZA250ADA331MHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMZA250ADA331MHA0G fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90007 pcs Datuen fitxa EMZA250ADA331MHA0G.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series Alchip™- MZA Ripple Current @ maiztasuna baxua 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 565-2551-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 160 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF