EMVH100ADA331MJA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVH100ADA331MJA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMVH100ADA331MJA0G
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD
Fitxak: EMVH100ADA331MJA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EMVH100ADA331MJA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMVH100ADA331MJA0G fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213239 pcs Datuen fitxa EMVH100ADA331MJA0G.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm)
Series Alchip™- MVH Ripple Current @ maiztasuna baxua 275.28mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 296mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 565-2287-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 300 mOhm @ 100kHz Deskribapen zehatza 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 300 mOhm @ 100kHz 2000 Hrs @ 125°C
kapazitantzia 330µF eskaerak Automotive