EMVA160ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
EMVA160ADA331MHA0G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMVA160ADA331MHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Fitxak: EMVA160ADA331MHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EMVA160ADA331MHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMVA160ADA331MHA0G fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 311399 pcs Datuen fitxa EMVA160ADA331MHA0G.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series Alchip™- MVA Ripple Current @ maiztasuna baxua 270mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 291.6mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 565-2092-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose