EMLA250ADA331MHA0G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
Nippon Chemi-Con
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EMLA250ADA331MHA0G
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
Fitxak: EMLA250ADA331MHA0G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
EMLA250ADA331MHA0Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EMLA250ADA331MHA0G fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 274987 pcs Datuen fitxa EMLA250ADA331MHA0G.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series Alchip™- MLA Ripple Current @ maiztasuna baxua 300mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 600mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 160 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 0.406" (10.30mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF