APSA6R3ELL331MFA5G
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APSA6R3ELL331MFA5G Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APSA6R3ELL331MFA5G
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H
Fitxak: APSA6R3ELL331MFA5G.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
APSA6R3ELL331MFA5Gren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APSA6R3ELL331MFA5G fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 6.3V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 114312 pcs Datuen fitxa APSA6R3ELL331MFA5G.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm) Series NPCAP™-PSA
Ripple Current @ maiztasun handia 3.16A @ 100kHz balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 565-3063
APSA6R3ELL331MF9JG
PSA6.3VB330MF11
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 28 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF 6.3V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 28 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF