APS-160ELL331MJC5S
Nippon Chemi-ConNippon Chemi-Con
APS-160ELL331MJC5S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APS-160ELL331MJC5S
Fabrikatzaileak / Marka: Nippon Chemi-Con
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H
Fitxak: APS-160ELL331MJC5S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
APS-160ELL331MJC5Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APS-160ELL331MJC5S fabrikatzailea Nippon Chemi-Con
deskribapena CAP ALUM POLY 330UF 20% 16V T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 58858 pcs Datuen fitxa APS-160ELL331MJC5S.pdf
Tentsioaren balioa 16V Mota Polymer
tolerantzia ±20% Gainazaleko lurzoruaren tamaina -
Tamaina / dimentsioa 0.394" Dia (10.00mm) Series NPCAP™-PS
Ripple Current @ maiztasun handia 5.05A @ 100kHz balorazio -
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 16PS330MJ12
APS160ELL331MJC5S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 14 mOhm
Deskribapen zehatza 330µF 16V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 14 mOhm 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 330µF