LGU2P561MELA
NichiconNichicon
LGU2P561MELA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGU2P561MELA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
Fitxak: 1.LGU2P561MELA.pdf2.LGU2P561MELA.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
LGU2P561MELAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGU2P561MELA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 25956 pcs Datuen fitxa 1.LGU2P561MELA.pdf2.LGU2P561MELA.pdf
tolerantzia 560µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm) Series LGU
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 220V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-2735 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 1.7A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia LGU2P561MELA
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.575" (40.00mm) Zabaldutako deskribapena 560µF 220V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 220V SNAP
eskaerak 3000 Hrs @ 105°C