LGU2P681MELC
NichiconNichicon
LGU2P681MELC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGU2P681MELC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP
Fitxak: 1.LGU2P681MELC.pdf2.LGU2P681MELC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGU2P681MELCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGU2P681MELC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 680UF 20% 220V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 19047 pcs Datuen fitxa 1.LGU2P681MELC.pdf2.LGU2P681MELC.pdf
Tentsioaren balioa 220V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LGU Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.78A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.67A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-2739
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.984" (25.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 680µF 220V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 680µF