LGN2Z821MELB25
NichiconNichicon
LGN2Z821MELB25 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGN2Z821MELB25
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
Fitxak: 1.LGN2Z821MELB25.pdf2.LGN2Z821MELB25.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
LGN2Z821MELB25ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGN2Z821MELB25 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21887 pcs Datuen fitxa 1.LGN2Z821MELB25.pdf2.LGN2Z821MELB25.pdf
tolerantzia 820µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 1.181" Dia (30.00mm) Series LGN
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 180V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-8272
LGN2Z821MELB25-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 2A @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.063" (27.00mm) Zabaldutako deskribapena 820µF 180V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 180V SNAP
eskaerak 3000 Hrs @ 105°C