LGN2Z561MELZ30
NichiconNichicon
LGN2Z561MELZ30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LGN2Z561MELZ30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP
Fitxak: 1.LGN2Z561MELZ30.pdf2.LGN2Z561MELZ30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LGN2Z561MELZ30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LGN2Z561MELZ30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 560UF 20% 180V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22040 pcs Datuen fitxa 1.LGN2Z561MELZ30.pdf2.LGN2Z561MELZ30.pdf
Tentsioaren balioa 180V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series LGN Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 2.25A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8265
LGN2Z561MELZ30-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 560µF 180V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 560µF