LAR2G181MELZ35
NichiconNichicon
LAR2G181MELZ35 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAR2G181MELZ35
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
Fitxak: 1.LAR2G181MELZ35.pdf2.LAR2G181MELZ35.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
LAR2G181MELZ35ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAR2G181MELZ35 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21245 pcs Datuen fitxa 1.LAR2G181MELZ35.pdf2.LAR2G181MELZ35.pdf
tolerantzia 180µF Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.394" (10.00mm)
Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm) Series LAR
RoHS egoera Bulk Ripple Current - Baxu maiztasuna General Purpose
Ripple Current Polar polarizazio Radial, Can - Snap-In
Pitch - Connector 400V Pakete / kasua -
Beste izenak 493-8051
LAR2G181MELZ35-ND
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 105°C
Capacitors kopurua 950mA @ 120Hz Muntaketa mota Through Hole
Bizitza @ tenperatura. - inpedantzia -
Altuera - Eserita (Max) 1.378" (35.00mm) Zabaldutako deskribapena 180µF 400V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20% deskribapena CAP ALUM 180UF 20% 400V SNAP
eskaerak 2000 Hrs @ 105°C