LAR2E821MELC30
NichiconNichicon
LAR2E821MELC30 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LAR2E821MELC30
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP
Fitxak: 1.LAR2E821MELC30.pdf2.LAR2E821MELC30.pdf
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
LAR2E821MELC30ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LAR2E821MELC30 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 820UF 20% 250V SNAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14907 pcs Datuen fitxa 1.LAR2E821MELC30.pdf2.LAR2E821MELC30.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 1.378" Dia (35.00mm)
Series LAR Ripple Current @ maiztasuna baxua 2A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3A @ 50kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can - Snap-In Beste izenak 493-8045
LAR2E821MELC30-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 1.181" (30.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 820µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 820µF