F981D105MMA
NichiconNichicon
F981D105MMA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F981D105MMA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 20V 20% 0603
Fitxak: F981D105MMA.pdf
  • Mezua
F981D105MMAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F981D105MMA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 1UF 20V 20% 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3676 pcs Datuen fitxa F981D105MMA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 20V
Mota Molded tolerantzia 1µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea M
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Series F98, Frameless™
RoHS egoera Digi-Reel® polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 493-3881-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F981D105MMA Bizitza @ tenperatura. 10 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 1µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 20V 0603 (1608 Metric) 10 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 1UF 20V 20% 0603 eskaerak -