F981E105MMA
NichiconNichicon
F981E105MMA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F981E105MMA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 25V 20% 0603
Fitxak: F981E105MMA.pdf
  • Mezua
F981E105MMAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F981E105MMA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 1UF 25V 20% 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6243 pcs Datuen fitxa F981E105MMA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 25V
Mota Molded tolerantzia 1µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea M
Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm) Series F98, Frameless™
RoHS egoera Tape & Reel (TR) polarizazio 0603 (1608 Metric)
Beste izenak 493-3882-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F981E105MMA Bizitza @ tenperatura. 10 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 1µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 25V 0603 (1608 Metric) 10 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 1UF 25V 20% 0603 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F981E105MMA
F981E105MMA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 1UF 25V 20% 0603