F971E685KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971E685KCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971E685KCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312
Fitxak: F971E685KCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
F971E685KCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971E685KCC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 6.8UF 25V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 63670 pcs Datuen fitxa F971E685KCC.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 478-8617-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.8 Ohm
Deskribapen zehatza 6.8µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric) 1.8 Ohm kapazitantzia 6.8µF