F971E684MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971E684MAAHT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971E684MAAHT3
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.68UF 20% 25V 1206
Fitxak: 1.F971E684MAAHT3.pdf2.F971E684MAAHT3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F971E684MAAHT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971E684MAAHT3 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 0.68UF 20% 25V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 115934 pcs Datuen fitxa 1.F971E684MAAHT3.pdf2.F971E684MAAHT3.pdf
Series * Packaging Cut Tape (CT)
Beste izenak 478-12103-1 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Deskribapen zehatza Tantalum Capacitors
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971E684MAA
F971E684MAA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 0.68UF 25V 20% 1206
Stockean: 513859 pcs
Deskarga: F971E684MAA.pdf
RFQ
F971V105MBA
F971V105MBA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 1UF 20% 35V SMD
Stockean: 465529 pcs
Deskarga: F971V105MBA.pdf
RFQ