F971D226KCC
AVX CorporationAVX Corporation
F971D226KCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971D226KCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 22UF 20V 10% 2312
Fitxak: F971D226KCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
F971D226KCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971D226KCC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 22UF 20V 10% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153581 pcs Datuen fitxa F971D226KCC.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series F97 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 478-8598-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. -
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.1 Ohm
Deskribapen zehatza 22µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2312 (6032 Metric) 1.1 Ohm kapazitantzia 22µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F971D225MAA
F971D225MAA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206