F971D225MAAHT3
AVX CorporationAVX Corporation
F971D225MAAHT3 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F971D225MAAHT3
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206
Fitxak: 1.F971D225MAAHT3.pdf2.F971D225MAAHT3.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F971D225MAAHT3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F971D225MAAHT3 fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 2.2UF 20% 20V 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 422782 pcs Datuen fitxa 1.F971D225MAAHT3.pdf2.F971D225MAAHT3.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series F97-HT3 balorazio AEC-Q200
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 478-12088-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 135°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 135°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak High Reliability
Failure Rate - ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 6.3 Ohm
Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric) 6.3 Ohm kapazitantzia 2.2µF