F931A106MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F931A106MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F931A106MBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 10V 20% 1411
Fitxak: F931A106MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F931A106MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F931A106MBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 10UF 10V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 835982 pcs Datuen fitxa F931A106MBA.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 478-8194-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1411 (3528 Metric)
kapazitantzia 10µF