F930J686MCC
AVX CorporationAVX Corporation
F930J686MCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J686MCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312
Fitxak: F930J686MCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
F930J686MCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J686MCC fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 284410 pcs Datuen fitxa F930J686MCC.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 478-8191-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric)
kapazitantzia 68µF