F930J686MCC
NichiconNichicon
F930J686MCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J686MCC
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312
Fitxak: F930J686MCC.pdf
  • Mezua
F930J686MCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J686MCC fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 105317 pcs Datuen fitxa F930J686MCC.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 6.3V
Mota Molded tolerantzia 68µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea C
Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm) Series F93
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 2312 (6032 Metric)
Beste izenak 493-2350-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F930J686MCC Bizitza @ tenperatura. 800 mOhm
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.70mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 68µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 2312 (6032 Metric) 800 mOhm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F930J686MCC
F930J686MCC
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 68UF 6.3V 20% 2312
Stockean: 284410 pcs
Deskarga: F930J686MCC.pdf
RFQ
F930J686MAA
F930J686MAA
deskribapena: CAP TANT 68UF 6.3V 20% 1206