F930J156KAA
NichiconNichicon
F930J156KAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J156KAA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 15UF 6.3V 10% 1206
Fitxak: F930J156KAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
F930J156KAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J156KAA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 15UF 6.3V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 226295 pcs Datuen fitxa F930J156KAA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 6.3V
Mota Molded tolerantzia 15µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea A
Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Series F93
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 1206 (3216 Metric)
Beste izenak 493-4111-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F930J156KAA Bizitza @ tenperatura. 2.9 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 15µF ±10% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1206 (3216 Metric) 2.9 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±10%
deskribapena CAP TANT 15UF 6.3V 10% 1206 eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F930J156KAA
F930J156KAA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 15UF 6.3V 10% 1206