F930J157MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F930J157MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F930J157MBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411
Fitxak: F930J157MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
F930J157MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F930J157MBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 393552 pcs Datuen fitxa F930J157MBA.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Series F93 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 478-8161-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.091" (2.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm Deskribapen zehatza 150µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 900 mOhm
kapazitantzia 150µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F930J157MBA
F930J157MBA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 150UF 6.3V 20% 1411
Stockean: 152124 pcs
Deskarga: F930J157MBA.pdf
RFQ
F930J226MAA
F930J226MAA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 22UF 6.3V 20% 1206
Stockean: 196104 pcs
Deskarga: F930J226MAA.pdf
RFQ
F930J157MBAAJ6
F930J157MBAAJ6
deskribapena: CAP TANT 150UF 20% 6.3V 1210