F920J476MBA
AVX CorporationAVX Corporation
F920J476MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F920J476MBA
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corporation
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411
Fitxak: F920J476MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
F920J476MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F920J476MBA fabrikatzailea AVX Corporation
deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1411 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 493827 pcs Datuen fitxa F920J476MBA.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm)
Series F92 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1411 (3528 Metric) Beste izenak 478-8121-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.7 Ohm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1.7 Ohm
kapazitantzia 47µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F921A106MBA
F921A106MBA
fabrikatzaileak: AVX Corporation
deskribapena: CAP TANT 10UF 10V 20% 1411
Stockean: 5377 pcs
Deskarga: F921A106MBA.pdf
RFQ
F920J336MAA
F920J336MAA
deskribapena: CAP TANT 33UF 6.3V 20% 1206
Stockean: 471480 pcs
Deskarga: F920J336MAA.pdf
RFQ
F920J476MBA
F920J476MBA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1210