F920J476MBA
NichiconNichicon
F920J476MBA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F920J476MBA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1210
Fitxak: F920J476MBA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
F920J476MBAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F920J476MBA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1210 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 153655 pcs Datuen fitxa F920J476MBA.pdf
Tentsioaren balorazioa - AC - Tentsioaren balioa 6.3V
Mota Molded tolerantzia 47µF
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Hornitzaileen gailuen paketea B
Tamaina / dimentsioa 0.134" L x 0.110" W (3.40mm x 2.80mm) Series F92
RoHS egoera Cut Tape (CT) polarizazio 1411 (3528 Metric)
Beste izenak 493-4094-1 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia F920J476MBA Bizitza @ tenperatura. 1.7 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak General Purpose
Zabaldutako deskribapena 47µF ±20% Molded Tantalum Capacitors 6.3V 1411 (3528 Metric) 1.7 Ohm ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±20%
deskribapena CAP TANT 47UF 6.3V 20% 1210 eskaerak -