UWT1E151MNL1GS
NichiconNichicon
UWT1E151MNL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UWT1E151MNL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD
Fitxak: 1.UWT1E151MNL1GS.pdf2.UWT1E151MNL1GS.pdf3.UWT1E151MNL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UWT1E151MNL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UWT1E151MNL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 150UF 20% 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UWT Ripple Current @ maiztasuna baxua 140mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 210mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-2191-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 150µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 150µF