UWT1C221MCL1GS
NichiconNichicon
UWT1C221MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UWT1C221MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD
Fitxak: 1.UWT1C221MCL1GS.pdf2.UWT1C221MCL1GS.pdf3.UWT1C221MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
900 pcs
1800 pcs
2700 pcs
  • Mezua
UWT1C221MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UWT1C221MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 16V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UWT Ripple Current @ maiztasuna baxua 105mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 157.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-2179-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.303" (7.70mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 220µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 220µF