UWH1V330MCL1GS
NichiconNichicon
UWH1V330MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UWH1V330MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UWH1V330MCL1GS.pdf2.UWH1V330MCL1GS.pdf3.UWH1V330MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UWH1V330MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UWH1V330MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UWH Ripple Current @ maiztasuna baxua 44mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 69mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9775-2
UWH1V330MCL1GS-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.244" (6.20mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 125°C kapazitantzia 33µF