UWF1V330MCL1GS
NichiconNichicon
UWF1V330MCL1GS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UWF1V330MCL1GS
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD
Fitxak: 1.UWF1V330MCL1GS.pdf2.UWF1V330MCL1GS.pdf3.UWF1V330MCL1GS.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
UWF1V330MCL1GSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UWF1V330MCL1GS fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33UF 20% 35V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UWF Ripple Current @ maiztasuna baxua 75mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 150mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio - Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 493-9730-2
UWF1V330MCL1GS-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 800 mOhms Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33µF eskaerak General Purpose