UVZ2C4R7MED1TD
NichiconNichicon
UVZ2C4R7MED1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ2C4R7MED1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ2C4R7MED1TD.pdf2.UVZ2C4R7MED1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UVZ2C4R7MED1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ2C4R7MED1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1333083 pcs Datuen fitxa 1.UVZ2C4R7MED1TD.pdf2.UVZ2C4R7MED1TD.pdf
Tentsioaren balioa 160V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 34mA @ 120Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Tape & Box (TB) Pakete / kasua Radial, Can
Beste izenak 493-13522-3 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4.7µF 160V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4.7µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVZ2C4R7MEH
UVZ2C4R7MEH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Stockean: 4901 pcs
Deskarga: UVZ2C4R7MEH.pdf
RFQ
UVZ2C470MHH
UVZ2C470MHH
fabrikatzaileak: Nichicon
Stockean: 5069 pcs
Deskarga: UVZ2C470MHH.pdf
RFQ
UVZ2C4R7MED
UVZ2C4R7MED