UVZ1V332MHH
NichiconNichicon
UVZ1V332MHH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1V332MHH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1V332MHH.pdf2.UVZ1V332MHH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVZ1V332MHHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1V332MHH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 3300UF 20% 35V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5378 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1V332MHH.pdf2.UVZ1V332MHH.pdf
Tentsioaren balioa 35V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.630" Dia (16.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.61A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.8515A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.457" (37.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 3300µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 3300µF eskaerak General Purpose