UVZ1C333MRH
NichiconNichicon
UVZ1C333MRH Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1C333MRH
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1C333MRH.pdf2.UVZ1C333MRH.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVZ1C333MRHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1C333MRH fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 33000UF 20% 16V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3090 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1C333MRH.pdf2.UVZ1C333MRH.pdf
Tentsioaren balioa 16V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.984" Dia (25.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 3.45A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 3.9675A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.492" (12.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 2.047" (52.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 33000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 33000µF eskaerak General Purpose