UVZ1A331MED1TA
NichiconNichicon
UVZ1A331MED1TA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ1A331MED1TA
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ1A331MED1TA.pdf2.UVZ1A331MED1TA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
UVZ1A331MED1TAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ1A331MED1TA fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 330UF 20% 10V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1330956 pcs Datuen fitxa 1.UVZ1A331MED1TA.pdf2.UVZ1A331MED1TA.pdf
Tentsioaren balioa 10V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 315mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 330µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 330µF eskaerak General Purpose