UVZ0J102MPD
NichiconNichicon
UVZ0J102MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVZ0J102MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UVZ0J102MPD.pdf2.UVZ0J102MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVZ0J102MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVZ0J102MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 243292 pcs Datuen fitxa 1.UVZ0J102MPD.pdf2.UVZ0J102MPD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UVZ Ripple Current @ maiztasuna baxua 390mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 448.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-1254
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1000µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1000µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVZ0J102MPD1TA
UVZ0J102MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 742011 pcs
Deskarga: UVZ0J102MPD1TA.pdf
RFQ
UVZ0J101MDH
UVZ0J101MDH
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Stockean: 5643 pcs
Deskarga: UVZ0J101MDH.pdf
RFQ
UVZ0J101MDD1TD
UVZ0J101MDD1TD
Deskarga: UVZ0J101MDD1TD.pdf
UVZ0J102MPD1TD
UVZ0J102MPD1TD