UVY2E470MHD1TO
NichiconNichicon
UVY2E470MHD1TO Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVY2E470MHD1TO
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UVY2E470MHD1TO.pdf2.UVY2E470MHD1TO.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
UVY2E470MHD1TOren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVY2E470MHD1TO fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 93858 pcs Datuen fitxa 1.UVY2E470MHD1TO.pdf2.UVY2E470MHD1TO.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UVY Ripple Current @ maiztasuna baxua 190mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 304mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12986-1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 47µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVY2E4R7MED
UVY2E4R7MED
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 4.7UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 206881 pcs
Deskarga: UVY2E4R7MED.pdf
RFQ
UVY2E470MHD
UVY2E470MHD
fabrikatzaileak: Nichicon