UVY2A220MED
NichiconNichicon
UVY2A220MED Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVY2A220MED
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
Fitxak: 1.UVY2A220MED.pdf2.UVY2A220MED.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2600 pcs
  • Mezua
UVY2A220MEDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVY2A220MED fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1285651 pcs Datuen fitxa 1.UVY2A220MED.pdf2.UVY2A220MED.pdf
Tentsioaren balioa 100V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVY Ripple Current @ maiztasuna baxua 93mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 186mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 22µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVY2A101MPD1TD
UVY2A101MPD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Stockean: 167903 pcs
Deskarga: UVY2A101MPD1TD.pdf
RFQ
UVY2A220MED1TA
UVY2A220MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL