UVY1J680MPD
NichiconNichicon
UVY1J680MPD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVY1J680MPD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Fitxak: 1.UVY1J680MPD.pdf2.UVY1J680MPD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVY1J680MPDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVY1J680MPD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 194039 pcs Datuen fitxa 1.UVY1J680MPD.pdf2.UVY1J680MPD.pdf
Tentsioaren balioa 63V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.315" Dia (8.00mm)
Series UVY Ripple Current @ maiztasuna baxua 155mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 310mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16175
UVY1J680MPD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.138" (3.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 68µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 68µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVY1V101MED1TA
UVY1V101MED1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 35V RADIAL
Stockean: 1517876 pcs
Deskarga: UVY1V101MED1TA.pdf
RFQ
UVY1J680MPD1TA
UVY1J680MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 757994 pcs
Deskarga: UVY1J680MPD1TA.pdf
RFQ
UVY1J472MRD
UVY1J472MRD
deskribapena: CAP ALUM 4700UF 20% 63V RADIAL
Deskarga: UVY1J472MRD.pdf
UVY1J471MHD
UVY1J471MHD
deskribapena: CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Deskarga: UVY1J471MHD.pdf
UVY1J680MPD1TD
UVY1J680MPD1TD