UVY1HR47MDD
NichiconNichicon
UVY1HR47MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVY1HR47MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Fitxak: 1.UVY1HR47MDD.pdf2.UVY1HR47MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVY1HR47MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVY1HR47MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 342329 pcs Datuen fitxa 1.UVY1HR47MDD.pdf2.UVY1HR47MDD.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVY Ripple Current @ maiztasuna baxua 7mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 14mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-16171
UVY1HR47MDD-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 0.47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 0.47µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVY1J101MPD1TA
UVY1J101MPD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Stockean: 756555 pcs
Deskarga: UVY1J101MPD1TA.pdf
RFQ
UVY1HR22MDD1TA
UVY1HR22MDD1TA
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Stockean: 1703887 pcs
Deskarga: UVY1HR22MDD1TA.pdf
RFQ
UVY1HR47MDD1TA
UVY1HR47MDD1TA
deskribapena: CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL