UVY1E101MDD
NichiconNichicon
UVY1E101MDD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVY1E101MDD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Fitxak: 1.UVY1E101MDD.pdf2.UVY1E101MDD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
UVY1E101MDDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVY1E101MDD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 336685 pcs Datuen fitxa 1.UVY1E101MDD.pdf2.UVY1E101MDD.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.197" Dia (5.00mm)
Series UVY Ripple Current @ maiztasuna baxua 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 187.5mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.079" (2.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.433" (11.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVY1C682MHD
UVY1C682MHD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 6800UF 20% 16V RADIAL
Stockean: 66218 pcs
Deskarga: UVY1C682MHD.pdf
RFQ
UVY1E101MDD1TD
UVY1E101MDD1TD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL