UVY0J472MHD
NichiconNichicon
UVY0J472MHD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVY0J472MHD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Fitxak: 1.UVY0J472MHD.pdf2.UVY0J472MHD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
UVY0J472MHDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVY0J472MHD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 254420 pcs Datuen fitxa 1.UVY0J472MHD.pdf2.UVY0J472MHD.pdf
Tentsioaren balioa 6.3V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.492" Dia (12.50mm)
Series UVY Ripple Current @ maiztasuna baxua 1.09A @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.2535A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 1000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea 0.197" (5.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 4700µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 4700µF eskaerak General Purpose