UVR2V101MRA6
NichiconNichicon
UVR2V101MRA6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2V101MRA6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2V101MRA6.pdf2.UVR2V101MRA6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVR2V101MRA6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2V101MRA6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3516 pcs Datuen fitxa 1.UVR2V101MRA6.pdf2.UVR2V101MRA6.pdf
Tentsioaren balioa 350V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 570mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 912mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 100µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 100µF eskaerak General Purpose