UVR2E221MRA6
NichiconNichicon
UVR2E221MRA6 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2E221MRA6
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2E221MRA6.pdf2.UVR2E221MRA6.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
UVR2E221MRA6ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2E221MRA6 fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3800 pcs Datuen fitxa 1.UVR2E221MRA6.pdf2.UVR2E221MRA6.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.866" Dia (22.00mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 820mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 1.312A @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Can Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 1.260" (32.00mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 220µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
kapazitantzia 220µF eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVR2E221MRD
UVR2E221MRD
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 30947 pcs
Deskarga: UVR2E221MRD.pdf
RFQ
UVR2E220MHD1TO
UVR2E220MHD1TO
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 22UF 20% 250V RADIAL
Stockean: 143023 pcs
Deskarga: UVR2E220MHD1TO.pdf
RFQ
UVR2E221MRA
UVR2E221MRA