UVR2E010MED1TD
NichiconNichicon
UVR2E010MED1TD Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UVR2E010MED1TD
Fabrikatzaileak / Marka: Nichicon
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Fitxak: 1.UVR2E010MED1TD.pdf2.UVR2E010MED1TD.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
UVR2E010MED1TDren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UVR2E010MED1TD fabrikatzailea Nichicon
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1383451 pcs Datuen fitxa 1.UVR2E010MED1TD.pdf2.UVR2E010MED1TD.pdf
Tentsioaren balioa 250V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 0.248" Dia (6.30mm)
Series UVR Ripple Current @ maiztasuna baxua 22mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 35.2mA @ 10kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial, Can Beste izenak 493-12845-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 85°C
Korrontearen tartea 0.098" (2.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 1µF
eskaerak General Purpose
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UVR2E010MED
UVR2E010MED
fabrikatzaileak: Nichicon
deskribapena: CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL